| AvalohAlyn a întrebat:

Unde gasesc un PSIHOLOG bun in orasul Galati? Dar as vrea sa fie pretul mai redus.Am nevoie de 10-20 de sedinte de psihoterapie..Stiti vreunul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici, de ce ai tu nevoie:

http://www.sfatulmedicului.ro/......ne-b_12397

http://www.facebook.com/......ttp?/l.php

Daca nu cunosti engleza, poti sa copy tot textul, sa-l pui in GOOGLE TRANSLATE si iti traduce automat totul.

Eu personal iti doresc sanatate maxima si sa eviti medicii, pentru ca poti sa-ti rezolvi problema si singur, doar citeste materialul trimis mai sus!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Personal nu cred ca ai nevoie de un psiholog, ai nevoie de o vitaminizare completa si nu mai arunca banii pe medici ca nu ajuta, organismul tau are deficit de vitamine si tu mergi sa povestesti cu medicul?
Ti-am mai scris intr-un alt topic cum sta povestea cu depresiile si anxietatile.
Crede-ma ca nu ai nevoie de psihologi, problema are alte cauze, alea trebuie tratate!

| AvalohAlyn explică (pentru Violleta2022):

Am ceva kg in plus, un medic mi-a zis ca nu par nevitaminizat la prima vedere.Si e o problema pentru ca vitaminele dau pofta de mancare si ma fac sa mananc dulciuri multe iar cand ma abtin ma simt nasol. Daca nu sunt slab, unii medici spun ca nu imi mai trebuie vitamine.
E adevarat ca nu mananc legume multe si nici fructe.(decat kiwi, portocale din cand in cand)

| Geanin a răspuns:

E unu in Gavana III, Pitesti...
Cel mai bun, face toate servicile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, gratis, gratis.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

happy Ti-ar place sa fii psiholog?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, chiar mi-ar plăcea.
Cred că aş fi bună la asta big grin

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

O sa dai la psihologie?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

M-am gândit la asta, dar mnu.
Aş fi vrut, mai mult mă interesează tehnica dentară.
Şi totuşi, nici acolo nu merg laughing.
Merg la sociologie şi resurse umane.