| sceptic a întrebat:

Unde pot face ecografie abdominala in Bucuresti? (pentru copii), cu tot cu trimitere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Se poate face la Eforie(un istitut din București) care este pe la Piața Romană,nu știu sigur. Acolo am făcut eu,fiind copil,cu trimite. Este foarte bună clinica.
Mai este una, în sectorul 6, pe nume Histria, dar nu este așa de serioasă și bună ca Eforie. Ți-aș recomanda să te duci la Eforie.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| AdelinaC a răspuns:

La policlinica Cetatea Histria, e prin sectorul 6