| kittyBast a întrebat:

Uneori am niste intelaturi undeva sub coaste, sus, pe partea stanga. dureaza cateva secunde si nu pot sa respir adanc dau sa ma misc. ma piteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RadioactiveUranium a răspuns:

Pai asa mi se intampla si mie eu de exemplu stau impins in birou si de-aia ma inteapa. Poate si tu stai asa daca nu mergi la doctor. Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil sunt niste dureri intercostale.
Daca continua sa te mai intepe, mergi la medic.
Te pup!

| Moloce_Ionut_1999 a răspuns:

Am avut si eu dureri asemenea, e de la inima. Eu ti-as recomanda sa mergi la un consult medical.