| anonim_4396 a întrebat:

Uneori ma simt vlaguit, fara sa am niciun motiv, ce suplimente naturale imi recomandati pentru a scapa de starea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Cauta in orasul tau daca exista infiintat un centru de sanatate numit ceragem si fa acolo masaje sunt gratis si garantez ca nu vei mai stii ce e aceea vlaguit sau alte probleme asa am fost si eu acum 2 luni cand am mers si eu in acest centru sunt deschise 34de centre in Romania poate ai noroc si acolo de unde esti tu. succes te vei simtii minunat garantez si nu dai nici bani, e un aparat minunat cu piatra de jad natural etc. care te maseaza si iti da energie si sanatate.

| inna a răspuns:

Multe salate de legume si fructe.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti pot sugera altceva. Odihna. Odihneste-te cat mai mult cu putinta. Organismul se reface si prin somn enorm de mult. Cat despre suplimente iti recomand echinaceea capsule, propolis granule si oua de prepelita. Sanatate.

| withoutme a răspuns:

Suc si compot de ananas, banane si ciocolata.winking