| Lion826 a întrebat:

URGENT! Bună ziua TPU, sunt băiat și am o problema la piept. Nu sunt gras, ba chiar destul de slab, dar sfârcurile în special nu și restul pieptului sunt prea mari si au ceva tare înăuntru ca un fel de bilă care doare dacă o ating. Am auzit de această problema dar fără mărimea sfârcurile si nu stiu ce sa fac, nu pot să port tricouri camesi sau bluze știe cineva ce as putea face?
Dacă ajuta am 15 ani fac 16 în august

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Esti la varsta pubertatii, baiete.Adica incepi sa devii barbat cu acte in regula.In cateva luni iti va dispare durerea.Nu te speria.Toti am trecut prin asta.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ești în creștere. Mai așteptă măcar 1-2 ani și apoi apucă-te de sală.

| Lion826 explică (pentru OnuOnulică):

Am mi văzut chestii de genu la mai multi prieteni dar la nimeni așa "grav" si nu vreau să aștept 1-2, dați seama că nu pot purta nimic subțire

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cresterea isi face efectullaughing

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

URGENT! la medic. Nu pe TPU.