| Acadea07 a întrebat:

Urgent! Bunicul meu a cazut si s-a lovit la cap. Are arcada sparta si o umflatura foarte mare langa ochi care e vanata. Cum am putea sa-l ajutam in afara de a ii pune mereu gheata si rivanol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa il duceti la spital... cu loviturile la cap nu e chiar de joaca

2 răspunsuri:
| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Il duci la spital... Nu e bine sa il tii asa.

| LuizaFrumy233 a răspuns:

Il poti duce la spital unde ii vor face investigatii mai amanuntite!