| Effyyyy a întrebat:

Urgent.ce alte medicamente stiti impotriva dureri de burta?happyFunda in afara de nospa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Te referi la durerile menstruale? Pai mai este Aulin, Algocalmin, Nurofen si Paracetamolul este bun(daca nu esti imuna la el)

5 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Nurofen, Ibalgin, Saridon, Chetonal... sper ca ti-am fost de folos.

| Hopeees a răspuns:

Cum a zis si Darcos, referitor la anuntul acela rosu, si eu iti dau doar un remediu.

Omez, pe mine m-a ajutat destul de mult.

| Darcos a răspuns:

Salut!
Pentru ca de la fiecare intrebare din categoria "Sanatate" apare anuntul acela rosu-Vreau sa fiu precaut si nu iti dau un medicament; doar un remediu

Un remediu bun este un CEAI DE MENTA...Te ajuta mult

Bye

| buldome a răspuns:

Triferment, digest duo