| hinaty♫ a întrebat:

Urgenta!
Buna seara! Am o intrebare foarte serioasa. Mama mea a baut cloramina( un fel de clor, pentru toaleta sau ceva asa, intelegeti ).
Ce trebuie sa facem?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mariaa a răspuns:

Go la spital... o sa stie ce sa-i faca acolo. spalaturi sau ceva...sa ma tii l curent

9 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Urgent la spital. happy

| Incubus a răspuns:

Tu chiar crezi ca vei gasi ajutor aici? mai bine cauta ajutor specializat desi cred ca deja il ai(de la ce a baut sigur ati trecut si prin spital si ei ar trebui sa va dea indrumare)

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Mergeti la medic imd

| Sweet00gum a răspuns:

A vrut sa se sinucida raised eyebrows? cum ce trebuie? sa mergeti la spital urgent!

| andr33a_5009 a răspuns:

Mergeti la doctor urgent

| Zamfir_2974 a răspuns:

Sa sapam o groapa¡

| Zamfir_2974 a răspuns:

Ai gresit nr aici nu e urgenta

| watchmen a răspuns:

O duci la doctor
daca nu a baut mult nu o sa aiba probleme
parerea mea de nespecialist

| Anghelina a răspuns:

Sa consume cit mai mult lichid sa sa chemati de urgenta medicul!