| DeutsaDede a întrebat:

Urgentttttt va rog! :* Buna TPU, in urma cu 20 min, mancam si la un moment dat am simtit cum imi vine sa stranut, m-am abtinut putin, am zis ca poate apuc sa inghit mancarea ca sa nu ma inec(dar n-am apucat), si apoi am stranutat... Imi este foarte frica, acum imi simt gatul iritat si ma gandesc sa nu se fi dus pe partea cealalta? crying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xDragosel007 a răspuns:

Acum depinde cum respiri greoi sau normal, daca respiri greoi suna la salvare sau du-te la spital!

| DeutsaDede explică (pentru xDragosel007):

Mi-a trecuut, gata :* m-am speriat eu degeaba.