| Brunette_5355 a întrebat:

Urmeaza sa ma operez vara asta [ septoplastie ] si sunt cam speriata de operatie. a facut careva o astfel de operatie? daca da. m-ar interesa cam cat timp dureaza recuperarea. mai exact in cat timp voi putea sa ies si eu din casa si sa arat si DECENT laughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Dureaza cam 1 luna pana sa poti "iesi din casa", dar de durut nu doare decat maxim o saptamana.