Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Cifre uriașe din păcate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinuciderea creste

| SelenaTpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Trist și ingrijorător.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SelenaTpu):

Facts happy

| SelenaTpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Eu am avut 2 vecini tineri, sub 25 de ani care s-au sinucis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SelenaTpu):

Din cauza depresiei probabil și a unor oameni de rahat care nu ii înghițeau.

| SelenaTpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu exact de ce ca părinții nu au zis exact, dar zvonurile spun că din cauza relațiilor

| anonim_4396 a răspuns (pentru SelenaTpu):

Da, mulți se sinucid din cauza relațiilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la vaccin survin decesele într-un mod subit. Asta a fost și scopul dar nu le-a prea ieșit ca suntem 8 miliarde, acum încearcă prin înfometare și hrana nesănătoasă sa ne omoare.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Și eu regretam ca maica-mea a murit de la covid cu o luna înainte sa apară vaccinul, blestemam luna aceea, dar și cu vaccin tot același lucru se întâmplă, murea de la tromboza dacă își făcea vaccinul sau o problema grava cardiovasculara ca astea sunt unele efecte ale vaccinului, de aici survine și decesele subite în rândul tinerilor. Acum tineri vor muri mai devreme din cauza stresului, a anxietății și a depresiei + sedentarismul, astea toate 3 sunt fatale.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Asa este, prostii de obicei trag unii la alții și femei și bărbați, o adunătură de idioți, mi și scârbă când ii vad, le vad mutrele, era mai bine cu pandemia ca nu le mai vedeam mutrele erau acoperite
Pe lângă ce duc ogramada de războaie de neînchipuit mai sunt și bârfit, judecat și denigrat de niște împuțiți și împuțite. Nu ai ce sa faci asta e, nu am unde sa plec ca plecam am și în familie specimene de astea, hoituri mai exact ca oameni nu ii pot numi.