| RealKing01 a întrebat:

Mi-am cumparat GTA 5 de pe eMAG si cand am vrut sa-l deschid a dat eroare si acum problema e ca trebuie sa descarc net framework 3.5 dar nu merge imi da si la asta eroare.
https://i.ibb.co/P5fs4M0/Screenshot-1.png

Am toate driverele la zi, dar tot nu pot sa joc gta 5, vi s-a mai intamplat asa ceva?

https://i.ibb.co/QMppzPL/ccc.png

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Re-instaleaza Windows, de pe un alt kit (pachet) de instalare!

| RealKing01 explică (pentru Bula):

Fix asta am facut acum cateva zile, e mai stabil acum.

Răspuns utilizator avertizat
| SuperCoolDude a răspuns:

Eu in locul tau as cauta fix eroarea asta pe net.

De foarte multe ori am gasit titlu pe forum cu eroarea asta sau clipuri pe Youtube, in care altii au avut fix eroarea asta si cautau rezolvare. Asa am fixat treaba.

Daca aici nu gasesti raspuns intreaba pe softpedia sau pe pc garage. Iti faci cont pe forum dureaza puțin si faci topic in sectiunea de IT.

Eu asa rezolv mereu probleme informatice. happy

| RealKing01 explică (pentru SuperCoolDude):

Am rezolvat problema, nu era activat Windows Update.