| Dayana98 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! in acele scurgeri albe care le am in fiecare zi a aparut sange! nu sunt la menstruatie,nici la ovulatie,nu am nicio dureri(de sini,burta,spate sau ovare) pur si simplu este sange in acele scurgeri albe si o zi pot sa apara, o zi nu, le vad cind si cum.Ce pot sa am?sadMentionez ca pe 20 aprilie(inainte cu 4 zile de menstruatie am avut conctact sexual neprotejat(a terminat afara). Suntem primii la ambii in viata sexuala!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti avea o infectie genitala (faptul ca partenerul tau nu a mai avut alte partenere sexuale nu inseamna ca nu poate avea infectii determinate de o igiena incorecta, de un exces de antibiotice sau de folosirea unei piscine murdare (de aceea era obligatoriu sa va faceti amandoi un set de analize inainte de sexul neprotejat). Trebuie sa te vada cat mai urgent un ginecolog. Intervalul optim este in primele 48 de ore de la aparitia primei sangerari. daca cumva ai ratat intervalul optim, maine dimineata la prima ora trebuie neaparat sa mergi la consultatie

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la ginecologie!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......multumesc/

Toate cele bune!

| RorySan a răspuns:

Du-te la ginecolog!