| Andrei1243 a întrebat:

Va rog, cititi, acum 1 an la fotbal mi-am fracturat radiusul stang, am ajuns la upu si medicul de acolo fara radiografie, a tras pur si simplu de mana. Am stat 4 saptamani cu ghips, apoi mana era tot umflata, am decis sa merg mai departe asa ca m-am ales cu o reductie, intrebarea mea este... mana se reface cum era ..mai pot juca vreodata portar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Credor a răspuns:

Nu se va face niciodata cum a fost inainte eu iti propun sa nu te apuci iar ca daca tio rupi inca odata se va agrava situatia dar daca asta e visul tau joaca-te doar ai grija ce faci!