| Ele3949599595 a întrebat:

Va rog extrem de mult sa ma ajutați..nu am avut primul ciclu, dar de 11 zile încontinuu ma doare burta..am avut și migrene..am scurgeri vaginale de vreo 6-7 luni, dar de când ma doare burta secreția este mai abundentă. Stiți cât durează durerile înainte de primul ciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adelina4679 a răspuns:

Simptomele primei menstruati difera de la o persoana la alta.
In primii 2-3 ani ciclul menstrual poate fi neregulat si uneori poate lipsi.

| Ele3949599595 explică (pentru Adelina4679):

Îmi Poti Răspunde și la întrebări te implor?