| Silviuloan a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti de unde pot gasi dopuri de urechi si cat costa.Am o problema sunt racit de vreo 2 luni si din cauza urechilor cred ca racesc.Imi ziceti niste dopuri mai bune pentru urechi?
Funda la cel mai bun si complet raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| pissycutza99g a răspuns:

La farmacie, dar nu costa mult :*

| Silviuloan explică (pentru pissycutza99g):

Depinde pentru ce ca nu ma duc acum la farmacie si ii zic dati-mi dopuri/doape de urechi... ca sunt cred ca diferite...

| pissycutza99g a răspuns (pentru Silviuloan):

Iti da dopuri normale.