| DJohnny a întrebat:

Cati pitici avea cenusareasa? Va rog raspundeti repede ca imi trebuie pentr-u maine. Dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

laughing hee heelaughing

Cenusareasa nu are piticitongue

Ci alba ca Zapada big grin

Fundits'a?batting eyelashes

| DJohnny explică (pentru Aηdεεε):

Felicitari.Esti prima care si-a dat seama

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

In poveste sau in filmul porno?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cindarela avea craci faini.

| elasexygagica a răspuns:

Cenusareasa avea pantofi de cristallove struck nu pitici

| itscloudyoutside a răspuns:

Dar tu cati neuroni ai?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Ba dar nici chiar intrebari asa de filozofice.

| Daliutza a răspuns:

Nu avea pitici.

| NoInteres a răspuns:

Nici unul
alba ca zapada avea 7 pitici
funda?

| DJohnny explică:

Felicitari celor care au raspuns ca cenusareasa nu avea pitici.si captive.Eu te-am intrebat ceva, lasa mistourile ca am pus intentionat ca lumea nu citeste exact intrebarea si scrie direct.

| DJohnny explică:

Felicitatul si prima care si-a dat seama este pentr-u andeee

| Aηdεεε a răspuns (pentru DJohnny):

Mersiii muult kiss

| DJohnny explică:

Varonel.Gandeste de 2 ori inainte sa scrii.Macar te-ai uitat daca exista categoria scoala?

| DJohnny explică:

@chiorull daca nu ai creier sa intelegi. taci! era o intrebare capcana.Si am pus ca imi trebuie maine ca sa se grabeasca.Si in plus maine este sambata adica nu se invata. Daca erai atent iti dadeai seama ca e o capcana.

| aluna2000theo a răspuns:

Cenusareasa nu avea pitici! Alba ca zapada avea 7 pitici! :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy cenusareasa nu avea pitici. alba cazapada avea 7 pitici. incearca sa fi atenta la intrebarewinking este o capcana pusa de cel/cea ce te-a intrebatwinking
deci cenusareasa nu avea piticiwinking
te pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe creier? cativa acolo.ca fistecare.

| Captive a răspuns:

Cenusareasa avea porumbei...hee hee

| Captive a răspuns:

Si o nasa zana tongue

| deliamaria13 a răspuns:

| sufletista21 a răspuns:

Ce prostutza sunt.eu am citit f repede intrebarea pentruk am vrut sa ajut si nu am realizat dar vad k aci nu am fost nevoie de ajutor a fost mai mult o gluma.

| vaRonel a răspuns:

Tot ce pot sa zic e: superba alegerea categoriei!

| Chiorull a răspuns:

E veche, plus ca la ce iti trebuie maine? va intreaba la gradinita?