| Kary_5797 a întrebat:

Va rog spuneti-mi...atacurile de panica sau depresiile usoare pot disparea DEFINITIV?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pot disparea definitiv, depinde doar de tine, o spun din proprie experienta.

| AngieT a răspuns:

Definitiv nu. Doar incearca sa te debarasezi de situatii tensionate si de stres. Dar odata si-odata tot vei avea atacuri de panica sad

| claudia01 a răspuns:

Daca dureaza de mult timp asta inseamna ca nu te descurci singur apeleaza la un psiholog altfel se vor agrava.