| AnonimMareMareMare a întrebat:

Va veni coronavirusul si in Romania? Ce parere aveti? Vor muri multi romani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A ajuns un roman internat cu virusul ala. vom vedea ce va urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rog un chinez să tușească în parlamentul României. Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dar o chenezoaica asistenta spunea ca ar fi vb de 90. 000 de infestați cred ca se referea în acea localitate în România se vb sau se vorbea de un singur caz la bacau

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.facebook.com/legea1.md/videos/230833007938789/
Se zice ca în Franța și Germania au mai fost cazuri de infestari cu acest virus. Eu personal cred ca o fost creat și testat pe oameni pentru a reduce populația fiindcă suntem prea mulți deja eu cred ca cei care lau creat în laborator au și vaccin pentru acest virus nu se va mai declanșa războaie sau *** va fi depopulata populația cu virusuri pandemii aer poluat prin hrana etc

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Teoriile astea ale conspirației le ganditi singuri astia de le inventati... Sau cum va vin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Nu e nici o invenție asta e părerea mea dar eu zic ca virusurile au fost create pentru a Depopulariza mai ales ca acolo sunt 1 miliard nu știu dacă e asa sau nu e doar părerea mea cert e ca să ajuns la 90.000 de persoane asta da de gândit. Deci va fi prăpăd. Eu zic ca deja ne confruntam cu un început de război biologic. Teorii neteorii cam asa stau lucrurile ar cam trebui sa va treziți la realitate.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Si, ai dovezi? Ca asa și eu pot inventa multe

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Cei 90.000 infestați într un timp record
Dovada af fi aceasta mie nu îmi suna a conspirație sau coincidenta adică exista totuși 2 laboratoare și nu acolo nici dincolo exact de unde o apărut infestarea și unde sau înregistrat 90.000 de cazuri deci nu cred ca ar fi ceva întâmplător
Dovada ar fi aceasta ca acolo în wuhan sunt 2 laboratoare implicate în programe biologice militare dacă ție nu îți suna a început de război biologic mie da.
Eu zic ca asta e începutul vor mai fi creați noi viruși și mai letali
http://epochtimes-romania.com/......e---296898

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu

| BilaRomânească a răspuns:

Abia au murit 81 de chinezi și ăia sunt gen 1 miliard

| AnonimMareMareMare explică (pentru BilaRomânească):

Da, dar totusi de abia a inceput virusul si s-a raspandit deja foarte mult

| Nonolita a răspuns (pentru BilaRomânească):

Esti in urma. La ultima stire citita de mine erau 106. Dar mii de bolnavi.

| Jokj a răspuns:

Da