| Cavani1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre Romania? Credeti ca in tarile civilizate oamenii sunt la fel sau sunt diferiti fata de romani?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca sunt diferiti in ceea ce priveste cultura si educatia.
de aia Romania nu e Olanda sau Suedia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. 1000000 de păreri.
2. Sunt la fel ca noi de oameni. Sunt la fel de diferiți. Am fost în 5 țări civilizate până acum. În unele, dacă nu deschid gura, ei sunt la fel ca noi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Romania e mult prea ortodoxa ca sa ajunga la nivelul tarilor din Vest.

| RoCkKiD a răspuns:

Normal ca sunt diferiti, fiecare cultura e diferita, chiar si tarile tale civilizate sunt diferite unele de altele.

| 1997onur a răspuns:

Romania forever.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"E o tara frumoasa
Pacat ca-i populata" - Ombladon