| justanotherprettyface a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti stari depresive daca nu primiti un produs de infurmusetare? big grin ce ati facut ca sa treceti peste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depresia este o boală care dacă nu este tratată corespunzător poate duce persoana în pragul sinuciderii.
Medicaţie dată de medicul psihiatru şi controale medicale periodice pentru a trece peste aceste momente critice.
Pa, pa.

| yellowalien a răspuns:

@gogusamsung: genial rolling on the floor

| Victoria a răspuns:

Nu intru eu in depresie asa usor, cand nu am ceva, nu conteaza ce, ori lupt ca sa-l am ori ma resemnez si-mi continui viata in mod normal.

| gogusamsung a răspuns:

Da, dar pe lângă depresie eu am și sevraj fizic. Mă dor oasele și nu sunt în stare de nimic dacă n-am rimel o zi

| AndutzaAndu a răspuns:

Mi se mai întâmplă să mă simt f prost, să am vreo depresie, dar nu să am din cauză că nu am primit vreun produs de înfrumuseţare laughing. Doamne...

| Tokha a răspuns:

O prietena a unei verisoare avea 17 ani si a facut depresie. A slabit pana la 30 kg.Stiti cum este glezna? Asa avea ea la genunchi in sus.Boala asta e foarte nesuferita