| AlinnCC a întrebat:

Ati avut vreodata stari depresive? Momente in care,desi va mergea bine in orice domeniu(profesional,personal,etc) tot va simteati singuri.,parca fara rost. Daca da, cum reusesc sa trec peste?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mie dacă mi-ar merge bine nu aș avea de ce să am asemenea stări. Chiar mi se par nejustificabile, și dacă ești în stare să judeci acest lucru și nu ai vreo problemă la cap, atunci nu ar trebui să fie asta o problemă.

| OldSoul a răspuns:

Da, am avut, la mine e de ajuns sa ascult muzica si sa le ignor.

| SkyPilot a răspuns:

Da, se intampla. Poti sa ai un deficit de magneziu. Poate ca iti lipseste lumina soarelui (e recunoscut ca lipsa ei poate provoca depresii).
Daca nu acestea sunt cauzele, iesi la distractie cu prietenii sau tine-te ocupat cu ceva care te absoarbe.

| AirănMeidăn a răspuns:

uneori
de obicei le ignor, astept

| MskDesign a răspuns:

Socializeaza in lumea reala si cauta-ti prieteni.Nu te baga in anturajuri de natura obscura si vei trece peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti un hobby care sa-ti acapareze ceva timp si se rezolva.