| Anonim027 a întrebat:

Vin cu o problema, apar asigurat dar cardul îmi spune ca nu este emis, eu având card și fiind încă valabil! Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Si problema care e? Daca astia spun ca nu e emis, ti se pot da retete si concedii fara card

8 răspunsuri:
| Anonim027 explică (pentru sofisis):

Ok ms

| Anonim027 explică (pentru sofisis):

Trebuie sa merg la casa de asigurări sa fie activ, îmi trebuie adeverință de la lucru?

| sierra1 a răspuns:

Ai fost vreodată cu el la medic, l-a "cititi" vreodată?

| Anonim027 explică (pentru sierra1):

Da azi, am verificat și pe cnas spune ca nu ii emis dar eu îl am și ii valabil pana în 2026

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim027):

Iartă-i și tu o zi-două

| Anonim027 explică (pentru sierra1):

Îl sm de 2 ani cardullaughing, am primit azi rețetă am platit-o din banii mei

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim027):

Ai plătit fără reducere? și atunci care e rolul cardului

| Anonim027 explică (pentru sierra1):

Pai dacă nu ii valabil ii degeaba cu toate ca îl am