| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am un cititor de card si calculatorul meu nu il citeste, desi cardul e introdus imi tot spune ca cardul nu e a fost inserat. De ce? Cardul e pus bine nu am treaba cu asta si cititorul si cardul sunt SDHC. Va rog ajutati-ma, trebuie sa pun ceva pe card. De ce nu merge? crying Cine ma ajuta primeste funda.

1 răspuns:
| Papillon09 a răspuns:

Pai poate sa nu mai fie conectat cititorul de card in interiorul carcasei trebuie sa te uiti daca poti sa-l desfaci daca nu este de la asta poate fi un virus care sa-ti blocheze cititorul incearca sa scanezi calculatorul. Succes! happy