| glamour_5213 a întrebat:

Vinerea asta plec intr-o excursie.
Si azi... 2.06 mia vn CM... cum pot sa fac sa nu ma pataz in excursie?
Excursia este de trei zile, si o sa stam vreo 6 ore in autocar worried
Va rog ajuuutooooor
(fundita)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fame a răspuns:

Pai. eu iti recomand sa iti iei always night ( sunt cele mai bune pentru atfel de cazuri) si niste bluze, tricouri, maieuri mai lungi care sa fine peste poponet ca daca iti iei pantaloni stramnti sa nu se vada tapmonu', si daca iti iei bluze maieuri tricouri cu lungime normala ar fi indicat ca pantaloni sa nu fie stramti pe poponet happy
dar ia always night fiind ca sa poti fi sigura pe tine ( deci nu ai nici o sansa sa te pateziwinking )
hope i help tongue
xoxo
si ia'ti la tine inca cateva (vreo 8 ndupa mine) si daca iti iei

4 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Pai in 6 ore sigur va mai opriti asa ca iti schimbi mai des absorbantul. Mai iei si un nurofen si totul va fi bine!

| vivalavida a răspuns:

Sa te ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde mergi in excursie? Poti purta niste pantaloni stramti, negri si sub ei colanti. Iti iei multe schimburi de aceste gen si mergi des la baie(nu mai vorbesc de faptul ca trebuie sa iei multe absorbante la tine).

| hannibal a răspuns:

Nu ai cum sa te patezi pentru ca deja o sa fie a 3-a zi. si ia-ti always night, eu le folosesc in primele zile pentru ca sunt mari si absorb mai bine.eu stateam tot 6-7 ore la scoala si nu m-am patat deloc!