| chiftelutacrocanta a întrebat:

Voi ce simtiti dupa ce fumati o tigara? Eu simt greata la stomac si respir foarte urat, plus ca imi bate inima mai tare si simt neliniste.Eu nu stiu ce inseamna a fi linistit de vreo 4 ani de cand m-am apucat de fumat.Voi stiti ce-i aia liniste totala si pace?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Gresit!
Pentru ca nu esti suficient de puternic pentru a renunta la fumat :p

7 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Daca simti doar efete negative. De ce mai fumezi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar un semnal ca trebuie sa renunti la fumat. Daca nu poti singur, roaga-te lui Dumnezeu sa te scape de viciul asta.

| Eastwood a răspuns:

Pai asta e un semn sa te lasi de fumat, daca nu, vei vedea ca se va agrava in timp!

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu!

| T0T a răspuns:

Am fumat de câteva ori și nu am simțit nimic special. Nu merită să fumezi mai ales că organismul tău nu prea racționează bine la asta, dar probabil și din cauza că te-ai apucat de mult... Fumatul poate ucide, reține asta.