| cosminandrei a întrebat:

m-am apucat de fumat si vreau sa zic ca atunci cand trag in mine simt ceva la plamanii, si dupa fiecare tigara inima imi bate foarte tare! e ok?

Răspuns Câştigător
| julian0421 a răspuns:

Man pai daca nu te lasi o sa ai mari probleme am un var la fel ca tine si a ajuns la spital din cauza unei boli din cauza tigarii.

4 răspunsuri:
| cosminandrei explică:

Incerc sa ma las, totusi parca nu pot.altii imi zic ca imi face rau, iar altii zic ca nu are nimic...plus de asta nu m-am apucat de mult acum doua zile si fumez kent 4

| cosminandrei explică:

Abia m-am apucat de fumat v-am zis si ma intrebam da ca asta e senzatia de inceput?

| thekey a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa nu mai fumezihappy. mergi la cardiolog, poate ai o boala congenitala la inima... you never know

| cosminandrei explică (pentru thekey):

Nu am probleme cu inima. abia m-am apucat, doar 6 tigari din 20 am fumat