| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce spuneți este eficient ceaiul de salvie dacă ai probleme cu transpirația excesivă? Îmi transpira fata excesiv e și din cauza anxietatii, dar aveam probleme și când nu aveam anxietate.
Eu cred ca sufăr de hiperhidroza 98% adică nu am văzut pe nimeni niciodată sa transpire asa la fata. e ok ceaiul de salvie pentru problema asta pana ajung la medic? happy
Și dacă cineva v-ar spune de transpirație un om necunoscut deși tu tu faci baie zilnic, dacă cineva ar spune ceva legat de acest aspect ce ia-ți spune? Dacă ai hiperhidroza poți sa faci și 100 de dușuri mai ales ca e pe fond emotional deci nu e vina mea ca am hiperhidroza și nu o pot controla ( deocamdată)
A-ți încerca să îi explicați ca e cauzata de anxietate sau ia-ți da o bucata sa sara ca jordan în aer? laughing (sarcasm)
Acord funda. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Fara sarcasm: pune mana pe gramatica limbii romane!

| 2420 a răspuns:

De ce nu consulți un medic pentru mai multe sfaturi?