| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun remediu ceva pentru transpiratia excesiva a fetei? De la ce ar putea fi cauzata? Ce pot face sa nu imi mai transpire fata asa serios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Bea apa mai multa!

| user0010 a răspuns:

Bei 20 de grame de coneac, îți pui în buzunar să ai o batistă de rezervă + 100 ml spirt, în caz că te ia cu amețeala, să ai ce înghiți

| adinaTPU a răspuns:

De la orice crema iti transpira fata. de aici problema: caldura + crema de fata

| Justme12344321 a răspuns (pentru adinaTPU):

Mie imi transpira fata si daca nu folosesc crema…. Efectiv curg apele de pe mine…

| bookofknowledge a răspuns (pentru Justme12344321):

Https://www.medlife.ro/......-tratament (doar ca idee, nu inlocuieste consultul medical), mergi la medic sa te consulte.

| Justme12344321 a răspuns (pentru bookofknowledge):

Sincer am fost la medic, mi-am facut si analizele si sunt sanatoasa tun dupa ele.
Am plecat mai mult nelamurita de acolo.

| bookofknowledge a răspuns (pentru Justme12344321):

I ai intrebat specific de transpiratie/sau ai facut doar analize de rutine pentru ca daca esti sanatoasa cu anumite analize nu inseamna ca nu poti face alte analize specifice(bolile au analize specifice ce trebuie facute.

| anonim_4396 explică (pentru adinaTPU):

Nu s poponar sa ma dau cu creme pe fata

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi mai scrie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce ai man ce ti am facut? nu ti am mai scris stai linistit happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu i scrii unui poponar care se da cu creme ca mine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai marcat la o femeie deci esti bi nu chiar popogay happy
raspunsul in sine m-a enervat mai mult nu am nimic cu poponarii laughing o sa merg la doctor sa vad de ce imi transpira asa rau fata nu e deloc in ordine, mă asteptam sa primesc un raspus util dar slabe sanse
macar ceva sa o amelioreze daca ar exista happy sorry daca am jignit cu ceva tu esti un baiat ok, cu tine nu am nimic mai alea ca treci printr-o depresie grea te inteleg ca nici eu nu mai scap de ea, la ce doctori avem mai degraba dam noi sfaturi utile decat sa le primim de la ei laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze acceptate, este in regula. Da, am facut sex cu o femeie, dar asta nu inseamna foarte multe....de fapt cu doua, mai fusese una inainte de aceasta dar cu aia fusese de doua ori si fusese groaznic... In fine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai inseamna ca esti peste nivelul multora de aici care nici macar nu sunt bagati in seama de o femeie dar-mi-te sa obtina si sex, asta reiese ca nu esti deloc prost!
eu te felicit oricum, nu esti fraier.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, dar parca nu as crede că sunt aici tipi de peste 20 de ani care nu pot obține deloc sex.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt si peste 30. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acest site e plin de ciudati, procentul ala mic din populatie zici ca se strange aici....toti nefericitii, nebunii, dubiosii, obsedatii sunt aici. Exista, bineinteles, si oameni normali, da. Dar oricum...si da, sunt si eu printre nefericitii aia, recunosc.

| NustiucenumesapunnN83 a răspuns:

Transpiratia excesiva este un simtom cunocs al pacatului onaniei. E nevoie sa te spovedsti la preot si fa-ti canonul, altfel va deveni din ce in ce mai rau.
Alaturi de trnspiratia excesiva a fetei, alte simptome sunt: slabirea, impotenta, orbirea, stari de nervozitatea, greata, ameteli, deshidratare, memorie slaba si slabirea capacitatii de concejtrare. Este un drog foarte adictiv.