| anonim_4396 a întrebat:

Voi face un sport numit Tae Bo, despre care am auzit ca ajuta sa slabesti arzandu-se multe calorii, dar eu sunt deja slaba, am nevoie sa ma ingras. Oare de la Tae Bo voi fi si mai slaba sau imi va da pofta de mancare?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| just4fun_8801 a răspuns:

Daca esti slaba ai putea face fitness pentru o tonifiere a musculaturii... de ingrasat te ingrasi si stand acasa

| Brigitta a răspuns:

Si eu am facut Tae-Bo happy E un fel de Tae-kwon-do (sper ca am scris bine) si aerobic. Cred ca o sa-ti tonifici musculatura, nu o sa slabesti daca continui ca mananci bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca vei slabi, poti face lin istita mai slaba de atat cu 500 de gr nu-i mare scofala laughing