| Emma24dsxd a întrebat:

Voi simtiti nevoia sa va trosniti gâtul adica sa il rotiti pana trosneste? Ma simt incordata mai ales dimineata dar nu stiu cat de bine e ca fac asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trosnirea oaselor duce la uzura prematura, deci nu este indicata.
Mai bine faci exercitii de gimnastica de inviorare /relaxare, cum se invata la scoala.

| Lukasssz a răspuns:

Nu simt nevoia...

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu il trosnesc de obicei.
Teoretic nu e bine, dar dacă te detensionează și te-ai obișnuit așa aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine s-o faci de cateva ori pe zi dar nu in public, deoarece nu e un gest manierat, mai ales pentru fete.

Răspuns utilizator avertizat
| Emma24dsxd explică:

Si tu esti dobitoc/ā.