| eugenvasiliuc a întrebat:

Voua vi s-a intamplat sa visati ceva, nu stiu sa aveti un vis lucid si sa simti ca esti ranit sau sa simti durere, iar in realitate sa simti acelasi lucru? Ati patit? Cum as putea face sa nu mai doara si in realitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Durerea e imaginară, nu trebuie luat în seamă acel vis.

| Iote a răspuns:

Durerea induce visul si nu altfel. Asta, daca nu consumi ceva interzis.