| nykol112 a întrebat:

Buna buna!
am o intrebare
vi s-a intamplat sa visati de mai multe ori un baiat pe care il cunoasteti dar nu aveti vreo legatura cu el?
si daca da vi s-a intamplat cv cu acel baiat in realitate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca in subconstient te-ai gandit la el.Asta se intampla si in cazul cosmarurilor daca in trecutul apropiat(ieri, azi) ai vazut un film de groaza s-ar putea sa ai un cosmar.iar daca tu te-ai gandit la el inainte sa adormi l-ai visat
(explicatie stiintifica)

5 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Am visat, a trecut ceva timp, nu s-a intamplat nimic.

| nykol112 explică (pentru EvangelineLovin):

Nu m-am intalnit cu el ma rog e in sc cu mine puteam dar nu m-am intalnit cu el
pur si siplu il visez foarte des si nu stiu dc de intalnit nici nu prea il vad decat la vreo saptamana asa

| EvangelineLovin a răspuns (pentru nykol112):

Eu nu l-am mai vazut de anul trecut, nu stiu de ce il visez. Eh asta e, sunt doar vise.

| beki13 a răspuns:

L-am visat desi nu il cunosteam si dupa 3 luni l-am vazut in realitate, dar nu am avut nicio treaba.Interesant,nu!

| alexxxunicool a răspuns:

Pur si simplu e un vis probabil ai intalnit aceea persoana de mai multe ori in zilele tecute si de asta subconstientul lucreazahee hee