| andrey9999 a întrebat:

Vreau ceva unguent tare, ca am o durere puternica in zona inferioara a spatelui si imi trebuie pe maine ca am meci si nu stiu cum voi reusi sa joc cu aceasta durere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Voltaren sau orice pe baza de diclofenac.

| seby005 a răspuns:

Un unguent nu i-si face efectul asa repede (pana maine)asta daca durerea e prea puternica, incearca o tableta de Ketonal dupa masa efectul garantat.
o zi faina

| roberto_6007 a răspuns:

Dai cu alifie mentolata ca si eu am maine meci si ma mai doare da-ti ca nu mai simti nimic ok