| Isabelamaria21 a întrebat:

Vreau exerciti pentru. abdomen plat. Fundaaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Abdomene!
btw : am obs ceva!
o femeie s-ar infometa pana ajunge asa :
http://www.anorexicmodel.com/......odel-4.jpg
.da sa faca niste exercitii...nici de-a dracu! ( nu toate...)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înot, ciclism, abdomene, steper cât și o alimentație săracă în grăsimi!
Pa, pa.

| Adelinesmile a răspuns:

Abdomene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotari, geneflexiuni, leaganul mic, leaganul mare Funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru.un abdomen plat eu am folosit unele produse dupa acel site www.gyashop.ro si vreau sa-ti spun ca si-a facuit treaba si fara sa stau ore in sir la sala. inceraca. am auzit de acest site si este f serios.

| volgian a răspuns:

Abdomene