| petroindarkness a întrebat:

Cine stie niste sfaturi sau niste exerciti care dau rezultate pentru un abdomen plat?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Te rog daca vrei un abdomen plat te culci pe spate cu mainile sub sezuta picioarele la 40 de grade si incerci sa-ti scrii numele intreg fara sa cobori picioarele sau sa le ridici In felul acesta in doua luni se va vedea ce abdomen vei avea Daca vrei o sa-ti mai dau unul Te rog sa ai incredere Te pup

| Andutsaa a răspuns:

Buna:)!
http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE

Uite, chiar da rezultate, iti zic din proprie experientsa;))! Te-am pupat, pa-pa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alimentatie sanatoasa este lucrul cel mai important. Apoi, incearca abdomenele/extensiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene big grin