| CadavrulVesel a întrebat:

Salut.Ce exerciti pot sa fac sa am un abdomen plat in afara de abdomene

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Abdomenele nu te ajuta sa ai un abdomen plat, chiar deloc. Ele sunt pentru tonifierea musculaturii.

Pentru un abdomen plat ai nevoie de cardio : alergat, inot, bicicleta, etc., dar ca lumea, pana la epuizare, nu alergi 5 minute si gata.

Si o dieta corespunzatoare, bogata in proteine si fibre si saraca in grasimi si carbohidrati

| Cosmin86 a răspuns:

Cardio : alergat, inot, bicicleta, etc. dar pana la epuizare, nu 5 minute.

Abdomenele NU te ajuta sa ai un abdomen plat, chiar deloc, ele sunt pentru tonifierea musculaturii.

| aDEeLAa a răspuns:

Manuela si incordeaza-ti abdomenulwinking

| Daria163 a răspuns:

ExercitII de gramatica!

| Daria163 a răspuns:

Exerciti lol! Exercitii poate

| CadavrulVesel explică (pentru Daria163):

Poi.eu esti aici sa comentezi? am gresit tot omul greseste te crezi mare intre 4 pereti si cand colo esti un nimic happy

| Daria163 a răspuns (pentru CadavrulVesel):

Parca stii tu ce sunt eu.Mi se pare curios ca un om de 21 de ani sa faca o asa mare greseala.Fa,, exerciti'' pentru a avea grija de aspectul tau si gramatica las-o ca s-ar putea sa inveti.O sa arati bine!,, Tot omul'' greseste...