| AnonimulAbsolut a întrebat:

Vreau o dieta in care in acelasi timp sa slabesti dar si sa pui masa musculara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simonasimona1992 a răspuns:

Nu exista dieta care sa reduca tesutul adipos si sa iti puna masa musculara.
Iti trebuie miscare+alimentatie corecta.
Cardio pentru slabit.
Du-te la un instructor personal, intr-o sala de fitness. El o sa iti zica tot ce trebuie sa stii si o sa iti indice ce treuie sa faci, ce exercitii, ce sa mananci si ce nu.
El e singurul care te poate ajuta sa obtii rezultatele dorite fara sa iti distrugi organismul cu diete prostesti,
Bafta!

1 răspuns:
| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Trebuie sa te duci, cel mai bine, la un nutritionist. Metabolismul difera de la om la om.