| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac masa musculara? Ce exercitii, de cate ori si in cat timp se vor vedea rezultatele? Vreau niste exercitii pe care daca le faci sa nu slabesti. Dau fundita happy

1 răspuns:
| Lowsensitive a răspuns:

Sa faci cam 200 de flotari pe zi(nu obligatoriu consecutive), 200 abdomene(nu obligatoriu consecutive), tractiuni(cate poti consecutive) si mananca carne si fructe cat poti! Fa asta o luna si o sa apara rezultate! Dar in fiecare zi! Eu asa am facut... Funda?