| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac masa musculara? Ce exercitii, de cate ori si in cat timp se vor vedea rezultate si in ce mod? Vreau niste exercitii pe care daca le faci sa nu slabesti. Dau fundita happy

2 răspunsuri:
| Criss197 a răspuns:

Http://femeiafit.ro/fese-ferme-primele-rezultate/
In partea dreapta este un ghid, iti pui acolo numele si parola si iti descarci ghidul. Faci tot ce zice acolo, se vad rezultate rapid, am incercat, este foarte bun. Si poti sa mai incerci si "scaunul imaginar", stai rezemata de perete ca si cand ai sta pe scaun, in acea pozitie, cat poti. Ti se intaresc foarte mult picioarele.

| Criss197 a răspuns:

Si nu, nu slabesti de la ele apropo.