| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac masa musculara? Ce exercitii, de cate ori si in cat timp se vor vedea rezultate? Vreau niste exercitii pe care daca le faci sa nu slabesti. Dau fundita happy

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Aceeasi intrebare rezolvata de 121831209 de ori mai jos. trebuie doar sa dai scroll in jos

| Cosmin86 a răspuns:

Fara o alimentatie speciala bazata PE PROTEINE SI CARBOHIDRATI nu pui masa musculara.

Documenteaza-te mai bine

| AntrenorFitness a răspuns:

Carmen, gasesti aici program de antrenament si de nutritie http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
70% nutritia si 30% antrenamentul.
Respecta programele si vei avea si rezultate!

| NDC12 a răspuns:

Mergi la sala, ce e asa greu?

program si nutritie gasesti pe : www.megaproteine.ro