| llleo a întrebat:

Vreau să cumpăr produsul POWER BOOSTER de la Calivita, un produs care ajută hormonul de creștere. Sunt nedumerit, nu stiu daca pot sa-l folosesc la 17 ani. Din cate am inteles e pentru cei mai in varsta, cum ar fi peste 30 ani.
Intrebarea este, a mai folosit cineva? as putea sa-l folosesc la 17 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare lucru, adica ingredientele sunt obisnuite. Nu are hormoni, doar niste amino si gaba. E posibil sa iti faci un dezechilibru asa ca nu stiu ce sa zic

| llleo explică (pentru anonim_4396):

Dezechilibru? la ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://vitanatural.ro/Power-Booster-Calivita

La persoanele sub 25 ani se administreaza exclusiv la recomandarea medicului! Deci intreaba un medic. La 17 ani tu nu ai probleme cu hormonii de crestere si nu sti ce se intampla cand ai in exces.