| CrissRonnye7 a întrebat:

Am 16 ani si am 1, 75 inaltime,m-am apucat de sala si vreau sa stiu daca ma voi mai creste daca ma apuc de sala, sau daca voi mai putea creste putin dupa varsta asta? Mentionez ca folosesc si aminoacizi pentru sala care contin si arginina care mareste hormonul de crestere in organism si multi spun ca ajuta si la cresterea in inaltime.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, normal ca o sa cresti. Sala nu influenteaza cresterea in inaltime.

2 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Creca sunt peste 30 de intrebari pe acest subiect...

Răspuns utilizator avertizat