| stefanutzstefan a întrebat:

Vreau sa imi i-au un fond de ten da nu vreau sa dau multi bani pe el o sa il folosesc doar la ocazii speciale vreau sa stiu cum sa ma ghidez dupa ambalaj sunt baiat
da

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anne0510 a răspuns:

Păi nu trebuie neaparat sa te iei dupa ambalaj. Ii ceri vanzatoarei un fond de ten bun si o rogi sa te lase sa il probezi pe mana pentru a vedea daca e bun pentru picmentul tau. Funda? happy

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Fondul de ten se vede pe fata, oricat de subtire ar fi stratul. Si cred ca ar fi cam ciudat pentru un baiat sa se observe ca e machiat.

Incearca mai bine crema BB de la Garnier. Are si fond de ten in ea si pare mult mai naturala pe fata. Dezavantajul este ca are o puetere de acoperire mai mica.
Costa in jur de 30 RON.

Numai bine!

| Aliiinna02 a răspuns:

Eu mi-am luat unul destul de buncel si ieftin dupa http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_3_0_0_0-fata.php
sper ca te-am ajutat

| Aliiinna02 a răspuns:

Scuze n-am citit tot.nam vazut k esti baiat.eu am acum alix avien.e fff bun si costa 38lei