| Katalinn a întrebat:

Salut.Eu am cam multi cosi si pe fata am piele cam urata. nu suport acest lucru. Astazi am incercat de la o fata niste fond de ten. si imi statea chiar bine... nu stiu ce sa zic sa contiu sa folosesc fond de ten. Imi afecteaza cu ceva pielea.Are ceva daca sunt baiat si il folosesc. Vreau multe pareri FUNDA!

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Nu te mai da cu fond de ten pentru ca ai sa faci mai multe cosuri si ti se urateste pielea.Da-te cu un sampon de fata de la o farmacie.Dar cel mai bine da-te in fiecare seara(pe fata sau unde mai ai cosuri) inainte sa te culci cu ulei esential de Ti Tree care se gaseste la magazine naturiste. Poti incerca de asemenea apa de flori.Crede-ma,eu folosesc Ti Tree de un an si am observat primele rezultate dupa 3-4 zile, iar dupa 2-3 saptamani nu am mai avut de loc cosuri.Am folosit si apa de flori si e buna si aia.Eu sunt fata, dar nu are nicio importanta, merge si la baieti. Sper sa te ajute.
Funda?

2 răspunsuri:
| JustOneGirl a răspuns:

Ai "multi cosi " pe fata. poate cosuri... laughing

| 94alex94 a răspuns:

Si care e intrebarea? Nu vad nici un semn al intrebarii...