| ioana3432B a întrebat:

Vreau să încep să fac exerciți fizice dimineața. Întrebarea mea este: înainte sau după ce mănânc micul dejun? Și dacă trebuie întâi să mănânc, cât trebuie să aștept ca să pot face sport după aceea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Inainte de a face sport este important sa mancam ceva carbo, asta da energie organismului, miere bio ar fi buna, nu mananci mult si o lingurita de miere atat sau un fruct