| MusicLover a întrebat:

Vreau sa incep o cura de slabire si as vrea sa stiu ce este indicat sa mananc la micul dejun. Daca mananc o felie de paine prajita si un iaurt este bine? Mai puteti sa-mi dati cateva idei despre ce ar trebui sa mananc dimineata? Va rog spuneti-mi daca painea prajita si iaurtul sunt potrivite pentru mivul dejun si pentru o cura de slabire.winking

1 răspuns:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. la micul dejun trebuie sa manci cel mai bine.happy de ex un castron de cereale cu lapte sau doua oua ochiuri cu sunca presata. iaurtul este f bun intr-o cura de slabite si painea prajita de asemenea insa este prea putin.mananaca macar pe langa acestea si un ouhappy bineinteles. sa nu il prajesti in ulei daca tii cura de slabire. poti sa il faci in apa ca si cum l-ai face prajit:d.sau fiert