| giony54 a întrebat:

Vreau sa intreb persoanele mai tinere si nu numai, ce stiu ei despre o hrana sanatoasa sau despre suplimentele alimentare si cat de bine le poate face mai ales acum la inceputul vietii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

1)Buna ziua domnule.
2) In ziua de azi tineretu nu mai stie nimic de hrana sanatosa.

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Hrana sanatoasa nu prea mai gasesti iar suplimentele sunt mai mult reclama, dar ne descurcam si noi cum putem.

| hummmer a răspuns:

Poate la ţară mai mănâncă tineretul sănătos, la oraş sunt alte tentaţii pline de e-uri, coloranţi, conservanţi.