| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Vreau sa ma ingras dar nu reusesc sa trec de 45 de kg niciodata.Sincer nu ma prea intereseaza ce spune cantarul, vreau sa se vada.
Ce as putea sa mananc ca sa ma ingras? Sa fac si sport sau mai bine nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna metoda de a te ingrasa este chiar aici:
Pasul 1: te ungi cu Fineti pe degetul mic
Pasul 2: ti-l bagi in cu.r si apoi il sugi, este 2 in 1, se va observa si o placere inimaginabila pe langa pofta de mancare pe care ti-o va provoca
Pasul 3: in fiecare dimineata repeti cei 2 pasi anteriori pe stomacul gol
Pasul 4: iti aplici pe abdomen un leac facut din par de veverita, unt de arahide, crema de iedera, stafide, chili, unt de cocos si ulei de floarea soarelui (de preferat facut de casa)
Pasul 5: te bronzezi la bec pana ce amestecul respectiv de va usca
Pasul 6: faci o baie rece, dupa care te ungi cu otet pe buci
Pasul 7: mananca niste snacks-uri cu aroma de ciuperci otravitoare
Pasul 8: spune si celorlalti despre reteta asta (de preferat adresare directa)
Pasul 9: nu manca sarat
Pasul 10: in fiecare seara baga-ti o muratura pe cu.r, dar leag-o cu o sfoara sa nu se piarda, dar ai grija, iti va provoca o placere enorma de neuitat
Pasul 11: mananca foarte mult seara

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| AndCat26 a răspuns:

Posibil ca asa iti e felul, sa nu se depuna ceea ce mananci. Dar o sa ai si perioade cand te vei ingrasa. Mananca de toate si mult, daca te va ajuta oarecum sa te mai ingrasi putin laughing

| 8mmppp a răspuns:

Stiu prin ce treci, si eu sunt la fel.Mananca carne(animale, peste, mai ales peste), oua, lapte, branza.Incearca sa iei in musculatura, adica fa si sport.O sa vezi ca o sa functioneze.Tu probabil ai metabolismul foarte bun.Dormi mult!