| LaviniaSt001 a întrebat:

Vreau sa ma mai ingras si nu pot, desi incerc in fiecare zi: mananc mult, dorm din ce in ce mai mult. Dar nu reusesc. Daca stiti voi cum as putea sa reusesc, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| keops9968 a răspuns:

Mergi la un psihiatru, spune-i ca esti depresiva si anorexica si cere-i sa-ti prescrie niste olanzapina. Desi nu inteleg de ce ar vrea cineva sa se ingrase intentionat =)

| LaviniaSt001 explică (pentru keops9968):

Sunt slaba de aia vreau sa ma ingras